2% pre klub
Linky
Pravidlá 2012
helbichova.sk

2. pretek MSR Revúca 5.6.20011(2011-06-13 22:44:33)

Pretek mal od úvodu celkom dobrý priebeh, počasie nám prialo až moc a teplota sa šplhala aj cez 30 stupňov. Trať sa prášila ako na púšti. Počas prestávky prišla fajná búročka s prívalovým dažďom a „jemným vetríkom“. Po prestávke sme si spravili ďalšiu jeden a polhodinovú prestávku pre poruchu na meracom zariadení. No našťastie sa všetko podarilo dať do fungujúceho stavu a odštartovali finálové jazdy. V 4WD sa umiestnili na 3. mieste Miloš Dobiáš, 2. miesto Filip Šuták a 1. miesto Vladimír Paško. V 2WD na 3. mieste Andrej Alman, 2. miesto Dušan Berko a 1. miesto si vybojoval Adián Uhrík.

Pohľad z auta:

Kvalifikácia 2WD: