HCRacing - Trať Šenkvice

Pravidlá 2012
helbichova.sk

Trať Šenkvice(2017-04-05 13:36:16)

Trať od roku 2016 nieje v našej správe. O možnostiach jazdenia a stave traťe sa informujte na http://www.m-cross-senkvice.sk/

Maj 2012

April 2012

Pre sezónu 2011 pripravujeme pre nadšencov mierok 1:5, 1:6 2WD, 4WD (large scale) novú trať v Šenkvicach.

S láskavým súhlasom M-cross Šenkvice nám bol poskytnutý priestor v centre motocrosovej dráhy na ktorej sa tento rok uskutočnili preteky majstrojstiev sveta v motocrose, medzinárodné preteky štvorkoliek a skútrov.

V sobotu 16.10. sme vytýčili malý okruh, v utorok 20.10. sme ho  skúšali s MCD RRV4C a Bajou SS.

GPS: 48°18'2.7"N  17°21'32.52"E
Sú dve možnosti ako sa dostať do Šenkvic.
Ísť na Bratislavu po dialnici a pred Sencom odbočiť na Pezinok.

alebo ísť na Trnavu a po starej ceste smer Bratislava,v Blatnom odbocit na Šenkvice.

Detail ak prídete od Pezinka:

Detail ak pridete od Blatneho:

Cez Šenkvice ide iba jedna hlavná cesta animatedwink.gif
a nech idete z hociktorej strany tak musíte odbočiť na tej istej križovatke, čo je náhodov stred Šenkvic.